کدخبر : 225

عکس لورفته از سردار سلیمانی درون قبر جنجالی شد

سردار سلیمانی فرمانده ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود . سردار سلیمانی در نابودی داعش نقش بسیار زیادی داشت او با رشادت های خود راه را برداعش بست و آنها را به طور کل نابود کرد . سردار سلیمانی در سال گذشته در تاریخ 13 دی ماه به شهادت رسید . دستور شهادت سردار سلیمانی را شخص رئیس جمهور امریکا صادر کرد . شهادت سردار سلیمانی به طرز ناجوانمردانه داغ بزرگی بر دل ملت ایران گذاشت . در ادامه عکس دیده نشده از این شهید بزرگوار درون قبر شهید کاظمی به همراه محمدباقر قالیباف رئیس فعلی مجلس مشاهده می کنید. 

 

ac-image-9y1610428353k5

 

 

۱۵ سال پیش ۲۱ دی ماه؛ مراسم خاکسپاری شهید حاج احمد کاظمی شهید حاج قاسم سلیمانی و حاج باقر قالیباف در درون قبر و عبایی که رهبری با آن نماز شب می خواندند.

 

 

 

نیروی قدس سپاه و انتخاب به عنوان دومین فرمانده این نیرو

سردار حاج قاسم سلیمانی در سال ۱۳۷۹ با حکمی از سوی آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب پس از سردار احمد وحیدی به عنوان دومین فرمانده این نیرو انتخاب شد. او در این نیرو فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه تقویت و گسترش فعالیت‌های محور مقاومت داشت. در واقع این فعالیت‌های سردار سلیمانی در کنار شهید عماد مغنیه بود که سبب قدرتمندتر شدن این نیرو و ناکامی رژیم صهیونیستی در رسیدن به اهداف خود در خصوص فلسطین و همچنین لبنان شد.

 

حضور در عراق، سوریه و مبارزه با داعش

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شخصیتی بسیار برجسته در جبهه مقاومت و از یادگاران دوران دفاع مقدس بود. هنگامی که خبر شهادت او در رسانه‌های اعلام شد شاید بسیاری از مردم هنوز باورشان نمی‌شد که چنین اتفاقی رخ داده است، او چهره درخشان و برجسته محور مقاومت به ویژه در دوران مبارزه با شجره خبیثه ملعونه داعش بود. این شهید بزرگوار توانست جبهه مقاومت را در سراسر جهان تشکیل دهد و به همین دلیل هم آمریکا و صهیونیست‌ها و همه کفار مخالف سردار سلیمانی هستند.

 

 

دریافت نشان ذوالفقار از دست فرمانده معظم کل قوا

حضور موثر سردار سلیمانی در صحنه مبارزه با داعش و شکست این گروهک ضاله باعث شد تا حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب نشان نظامی ذوالفقار یعنی بالاترین نشان نظامی ایران را به او اعطا کند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

تبلیغات متنی