کدخبر : 477

نخستین سهمیه ماهانه بنزین سال ۱۴۰۰ در کارت سوخت خودروها و موتورسیکلت ها، ساعت ۲۴ روز سی ام اسفندماه سال جاری، شارژ خواهد شد.

از آبان ماه سال ۱۳۹۸ که  سهمیه بندی بنزین  با دو نرخی شدن آن به سیستم عرضه سوخت کشور برگشت،تا امروز ۱۷ نوبت  سهمیه ماهانه بنزین  در کارت سوخت خودروها و موتورسیکلت ها شارژ شده است.

 


فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در پاسخ به اینکه با شروع سال ۱۴۰۰ آیا در میزان سهمیه ماهانه بنزین و یا نرخ آن تغییری ایجاد خواهد شد؟،عنوان کرد: تا به امروز، هیچ تصمیم یا مصوبه ای در خصوص تغییر در سهمیه بندی بنزین برای سال ۱۴۰۰ ابلاغ نشده و اگر در ایام باقی مانده از سال نیز در این خصوص مصوبه جدیدی ابلاغ نشود، با شروع سال ۱۴۰۰ سهمیه بنزین فروردین ماه، مطابق ماههای گذشته در کارت سوخت خودروها و موتورسیکلت ها شارژ خواهد شد.


سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در مورداحتمال واریز سهمیه بنزین نوروزی اظهار داشت: درباره تخصیص  سهمیه بنزین نوروزی  مازاد بر سهمیه ماهانه، هیچ تصمیمی از سوی وزارت کشور به وزارت نفت ابلاغ نشده و با توجه به شرایط ادامه شیوع  کرونا  در کشور و مخاطراتی که سفرهای نوروزی می تواند از نظر گسترش شیوع  ویروس کرونا  برای مردم داشته باشد، بعید به نظر می رسد که شاهد تخصیص سهمیه نوروزی بنزین باشیم

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

تبلیغات متنی