کدخبر : 450

قیمت پایانی یک واحد از صندوق پالایش یکم امروز چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه ۹۹، با احتساب ۲.۹۵ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به ۸۲ هزار و ۹۸۰ ریال رسید.

واحد‌های پالایشی یکم ۹۹ بعد از دو روز مثبت، امروز ۱۳ اسفند ماه نیز در بازه منفی معامله شد و ۲.۹۵ درصد کاهش قیمت مواجه شدند و در مجموع تاکنون حدود ۱۸ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است.

همچنین در بین نماد‌های این صندوق نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) افت ۱.۸۳ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۱.۳۲ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۱.۸ درصد منفی و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با ۱.۹ درصد افت امروز را به پایان رساندند.

امروز چهارشنبه ۱۳ اسفند ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۲.۹۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۲۹۸ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۱۴۹ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۲۰۸ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بانک
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
ارسال نظر:

روی خط رسانه
Markets