کدخبر : 478

بدعهدی مسئولان درباره واریز سود سهام عدالت به حساب سهامداران و موکول کردن آن به سه ماه بعد موجب نارضایتی دارندگان این سهام شده است.

 در حالی که قرار بود سود سهام عدالت تا عید واریز شود و مسئولان نیز وعده آن را داده‌ بودند اما سهامداران تا پایان سال به سود سهامشان نمی‌رسند و پرداخت آن به فصل بهار موکول شده است.

 

سود سهام عدالت در سال گذشته در ابتدای اسفند واریز شد، سهامداران انتظار داشتند که سود سهامشان را در دو هفته باقی مانده به پایان سال دریافت کنند اما امروز رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس در این خصوص گفت: قرار بود سود سهام عدالت تا پایان سال واریز شود که به علت درگیری مجلس با بودجه، مقرر کردیم تا سه ماه ابتدایی سال آینده سود به حساب سهامداران عدالت واریز کنند.

 

مسئولان در اجرای آزادسازی سهام عدالت، فروش آن، واریز سود و دیگر سیاست‌هایی که قرار بود به پیشتوانه سهام عدالت انجام شود بدعهدی‌های فراوانی کرده‌اند که موجب اعتراض سهامداران شده است. برخی از آنها می‌گویند با توجه به تورم و افزایش قیمت‌ها سود سهام عدالت سه ماه بعد ارزشی ندارد.

 

«تا سه ماه دیگه اون پول چه ارزشی داره همون مرغم ک باهاش میتونستی بگیری نمیشه گرفت»

 

«مردم به سخره گرفتید میگید واریز میشه یه دفعه میاد میگید نمیشه جمع کنید بابا»

 

«آقایان مسول سودچرااین کارو به مردم میکنم به خدا مردم برای لباس عیدی بچها شرمندشانن سود واریز کنن»

 

«اخه چرا مردم اذیت میکنید مگه ما مسخره شماییم که هی امروز فردا میکنید جلو فروششوکه بستید سودم که نمیخوایید بدین مردم مشکل دارن نیاز دارن خوب»

 

«چرا گفتید سجام ثبت نام کنید الکی یه پول اضافه ام به ون دادیم .مسخره کردید .نخواستیم بابا.»

 

«الان مردم نیاز دارن, تا سه ماه چه خبره؟ یهو بگین قبل انتخابات دیگه»

 

آیا این خبر مفید بود؟
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بانک
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
ارسال نظر:

روی خط رسانه
Markets