کدخبر : 364

پیش بینی ها نشان می دهد قیمت سکه در روز های اینده به شدت ریزش خواهد کرد .

قیمت سکه در روز های اخیر تغییراتی داشته است که در بازار شاهد بودیم اما پیش بینی ها نشان دهنده بازاری ارام در اینده است . در ادامه جزئیات جدید از پیش بینی قیمت سکه را مشاهده می کنید . 

 

سکه دیروز ۲۰۰ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید. با توجه به وضعیت بازار جهانی که ریزش قیمت در آن اتفاق افتاده، آیا ممکن است این اتفاق به بازار داخلی نیز سرایت کند؟

 

هرچند هنوز قیمت دلار روند نزولی قابل توجهی به خود نگرفته اما اخبار مربوط به برخی گشایش‌های پی در پی چشم‌انداز این بازار را نزولی کرده و از سوی دیگر در بازار جهانی طلا، ریزش قیمت باعث شده چشم‌انداز بازار داخلی طلا نیز نزولی شود.
 

سکه دیروز ۲۰۰ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید. با توجه به وضعیت بازار جهانی که ریزش قیمت در آن اتفاق افتاده، آیا ممکن است این اتفاق به بازار داخلی نیز سرایت کند؟ قیمت سکه در آینده چه روندی خواهد داشت؟

 

میترا تاتاری، کارشناس و تحلیل‌گر بازارهای مالی در گفتگوی لایو با تجارت‌نیوز، درباره آینده قیمت طلا و سکه می‌گوید: هرچند بازگشت به برجام خیلی سریع نیست اما کاهش انتظارات تورمی در سطح جامعه و بازارها قابل مشاهده است. با این حال به نظر می‌رسد اگر افتی در بازارها قابل مشاهده است، این اتفاق در بازارها موقت باشد.

 

تاتاری در ادامه درباره بازار طلا ابتدا به روند نزولی قیمت طلا در بازار جهانی اشاره و سپس بیان کرد: با توجه به اینکه از نظر سیاسی پالس‌های منفی برای بازارهایی مثل طلا وجود دارد و در بازار جهانی نیز فعلا روند نزولی است شاید قیمت سکه تا ۸٫۵ میلیون تومان را هم ببینیم و به نظر می‌رسد حداقل تا اواخر اسفند ماه امسال بازار طلا در سردرگمی باشد و شاهد یک بازار منفی باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بانک
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
ارسال نظر:

روی خط رسانه
Markets