کدخبر : 587

طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته با ۲۵ هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۲۵ هزار تومان رسید. نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران می‌گوید: قیمت طلا دوباره روند صعودی گرفته است. اما قیمت‌ها چه می‌شود؟

 قیمت طلا و سکه دوباره روند صعودی گرفت. به گفته فروشندگان، علت روند صعودی قیمت طلا افزایش قیمت دلار است. افزایش قیمت دلار باعث شده که قیمت طلا و سکه هم گران شود.

آیا سکه وارد کانال ۹ میلیون تومان می‌شود؟ نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران به تجارت‌نیوز گفت: هر چند که عرضه سکه‌های خانگی به بازار بیشتر شده اما قیمت سکه به ۹ میلیون تومان نمی‌رسد. عرضه سکه‌های خانگی باعث از بین رفتن حباب سکه می‌شود. امروز حباب سکه به ۳۵۰ هزار تومان رسید.

به گفته محمد کشتی‌آرای، پیش‌بینی می‌شود فردا قیمت طلا و سکه همین روند فعلی را داشته باشد و تغییر نکند.

 

سکه ارزان نمی‌شود

به گفته کشتی‌آرای ممکن است در روزهای آینده قیمت سکه اندکی ارزان یا گران شود اما این موضوع به معنای آن نیست که قیمت سکه بین یک تا دو میلیون تومان ارزان شود.

در دو روز گذشته محمد کشتی‌آرای، نایب رئیس دوم اتحادیه طلا گفته بود: «کاهش قیمت سکه مردم را نگران کرده است. به همین دلیل سکه‌های خانگی روانه بازار شدند.» این تحلیل باعث شده بود که مردم نسبت به تدوام کاهش قیمت طلا و سکه خوشبین باشند اما روند صعودی قیمت طلا اجازه نداد که کاهش قیمت طلا و سکه ادامه‌دار باشد.

 

انواع سکه چقدر گران شد؟

قیمت سکه نسبت به دیروز چقدر گران شد؟ کشتی‌آرای در پاسخ به این سوال توضیح می‌دهد طلای ۱۸ عیار با ۲۵ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز به قیمت یک میلیون و ۲۵ هزار تومان رسید. سکه طرح جدید با ۲۵۰ هزار تومان افزایش با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه و ربع سکه نسبت به دو روز گذشته با ۱۰۰ هزار تومان افزایش به ترتیب با قیمت ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان فروخته شد. سکه گرمی هم روند ثابتی داشت و با قیمت ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان معامله شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

تبلیغات متنی