کدخبر : 217

سارا فرقانی عکسی ازخودو خواهر دوقولویش را منتشر کرد و با این انتشار این عکس دوباره فعالیتش را در اینستاگرام آغاز کرد.

سارا و نیکا بازیگر جوان و دوقلوی تلوزیون در سریال پایتخت چهره شدند اما نتوانستند انتظارات را براورده کنند . سارا و نیکا در پایتخت نقش های کم رنگی داشتند تا انجا یک یک شخصیت جدید با نام بهروز پسر کوچک خانواده خیلی بیشتر دیده شد . در ادامه عکس جدید از خالکوبی جدید سارا و نیکا در پایتخت را مشاهده می کنید . 

 

استوری سارا و نیکا در عکس زیر قابل مشاهده است . 

 

67ef944d-aed7-4608-93b8-424b519adec2

    

 

 

 

سارا و نیکا بازهم جنجال در اینستاگرام + عکس ها
 

 

ساراو نیکا فرقانی پس از حذف از پایخت جزو فعالان اینستاگرامی شده اند.

 

سارا فرقانی عکس جدیدی از خود درحالی که خواهرش نیکا را درآغوش گرفته است در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است. او مدتی قبل از اینستاگرام خارج شده بود.

 

Screenshot_2021-01-11 Nika Forghani نیکا فرقانی ( nikaforghaniofficial) • Instagram photos and videos

 

این روزها زمزمه ساخت قسمت های باقی مانده از پایتخت 6 بر سرزبان ها افتاده است اما با حذف این دو خواهر دوقولو از مجموعه پایتخت معلوم نیست که در این چند قمست باقی مانده چه اتفاقی برای سکانس های مربوط به آنها رخ خواهد داد.

 

سارا ونیکا که این روزها تبدیل به اینفولوئنسر اینستاگرام شده اند این روزها خبر حذف شدن آنها از سری جدید سریال پایتخت کلی جنجال به پا کرد. حتی پای بازیگران نیز به این ماجرا باز شد و به حذف شدن این خواهران دوقول واکنش نشان دادند.

 

سارا و نیکا  خواسته و ناخواسته جزو بازیگران جنجالی این روز ها شدند و فضای مجازی این روز ها پرشده است از عکس های جنجالی سارا و نیکا . همین فضای مجازی هم کار دست سارا و نیکا داد.

 

سارا و نیکا  خواسته و ناخواسته جزو بازیگران جنجالی این روز ها شدند و فضای مجازی این روز ها پرشده است از عکس های جنجالی سارا و نیکا . همین فضای مجازی هم کار دست سارا و نیکا داد.

 

تصاویری از سارا و نیکا فرقانی دو بازیگر نسل جدید کشورمان که در فیلم پایتخت به شهرت رسیدند در یک استخر مختلط خارج کشور منتشر شده است که جنجالی جدیدی برای این دو بازیگر نوجوان ایجاد کرده است.

 

برخی از صفحات مجازی و کانال های اینستاگرامی عکس هایی از دو بازیگر دوقلوی مشهور پایتخت در استخر منتشر کرده اند. این عکس ها مربوط به استخری در خارج از کشور است.

 

از زندگی  سارا و نیکا  چه می دانید؟

سارا و نیکا فرقانی  اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است . به تازگی کلیپی از سارا و نیکا بازیگران سریال پایتخت در اینستاگرام پخش شده است که باعث شایعات زیادی در فضای مجازی شده است. در ادامه این کلیپ را مشاهده می نمایید.

 

JhEAPeoYFaEg

 

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

حمایت تمام قد «بهنوش بختیاری» از سارا و نیکای «پایتخت»

 

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

 

علایق سارا و نیکا  فرقانی

سارا و نیک ا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

 

شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال  سارا و نیکا  نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

 

QTSxDsod5Lgr

 

خانواده و مهاجرت

پدر  سارا و نیکا  فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

 

CNLb9iJA5eQX

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بانک
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
ارسال نظر:

روی خط رسانه
Markets