کدخبر : 237

توضیحات کارگردان پایتخت در رابطه با ساخت ادامه پایتخت6

سارا و نیکا جنجال زیادی در اینستاگرام داشتند . انها در سوئد زندگی می کنند و فقط در سریال پایتخت بازی کردند . سارا و نیکا با خبر حذفشان از سریال پایتخت حواشی زیادی به راه انداختند . سارا و نیکا در همه فصل های پایتخت حضور داشتند . صحبت های کارگردان این سریال در مورد حذف سارا و نیکا را در ادامه می خوانید . 

 

 

پایتخت ۶ نام فصل ششم از مجموعه تلویزیونی پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم، با طراحی و بازی محسن تنابنده است که در ۱۵ قسمت در نوروز ۱۳۹۹ از شبکه یک و شبکه تماشا پخش شد. ولی ساخت و پخش قسمت های پایانی آن به دلیل شیوع کرونا نیمه تمام ماند.پس از پخش قسمت اول سریال پایتخت 6بسیاری از مخاطبان به حجم بالای تبلیغات در بین سریال (پیام بازرگانی در ۲ نوبت بین سریال پخش شد) به صدا و سیما انتقاد کردند.

 

 

 

 سیروس مقدم گفت: در تلاشیم ادامه «پایتخت ۶ » را به نوروز برسانیم و به همین خاطر احتمالا قسمت های باقیمانده آن که ۲ یا ۳ قسمت خواهد بود، ساخته خواهد شد. مقدم افزود: طبق قولی که به مردم داده بودیم تلاش می کنیم که آن قسمت های باقیمانده از سریال را آماده کنیم تا «پایتخت ۶» به انتها برسد و در نوروز سال آینده روی آنتن برود. کارگردان «پایتخت» درباره شروع کار فیلمبرداری سریال گفت: فیلمبرداری را از اوایل بهمن آغاز می کنیم و تقریبا ادامه همان داستان قبلی با کمی تغییرات ساخته خواهد شد.

 

 

 

 

مقدم افزود: گردآوری تمام بازیگران قبلی به شدت کار سختی است، ولی چون همه عوامل دوست دارند به قولی که به مردم دادند وفادار بمانند خودشان را هماهنگ و تنظیم کردند که مدتی در خدمت این طرح باشند و کار انجام شود.

 

 

وی درباره ساخت «پایتخت ۷» هم گفت: «پایتخت ۷» را سال آینده خواهیم ساخت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: