کدخبر : 340

خداحافظی شهاب حسینی در پست اینستاگرامی جنجالی شد .

شهاب حسینی بازیگر و مجری محبوب سینما و تلوزیون به تازگی درگیر حواشی عجیبی شده است . شهاب حسینی که به تازگی در برنامه همرفیق مهمان خانه های مردم است و به عرصه اجرا برگشته است وارد حواشی عجیبی شده است . ویدیوی دیده نشده از شهاب حسینی در حال واکسن زدن با تیپی عجیب در امریکا حواشی زیادی داشت . شهاب حسینی چند باری به این موضوعات پاسخ داد اما یک پست اینستاگرامی حواشی عجیبتری را به وجود اورد . در ادامه پست جنجالی شهاب حسینی و خداحافظی اش از فضای مجازی را مشاهده می کنید . 

 

شهاب حسینی در دلنوشته ای اینستاگرامی به شکل ضمنی به انتقادات چند وقت اخیر درباره واکسن زدن در آمریکا پاسخ داد.

 

شهاب حسینی در اینستاگرام نوشته است: «گفت: سنگی که طاقت ضربه های تیشه را ندارد، به تندیسی زیبا بدل نخواهد شد.

 

می بخشید اگر الگویی نبودیم که مقبول نظر افتد، چون اصلا الگو نبودیم. کی گفت که بودیم؟

در جهانی که زیستگاه مردان و زنانی بزرگ بوده، ما را چه به الگو بودن؟ همواره خود جوینده الگویی بودیم تا رمز جاودانگی بیاموزیم؛ و نیفتیم مگر در سیر آنان که دلسپرده راه حق و حقیقت بودند و جان بر سر این عشق به جان آفرین پیشکش کردند. بسیارند. بجویید، میابید.

 

درست می گویید. وصلم. اما نه به آنجا که پندار شماست. به ریسمانی که به آن چنگ زدم تا پراکنده و متلاشی نشوم.

 

حبل الله، که از مهر و کرامتش در دسترس همگان است. اگر نمی بینیم، مشکل از ماست. قدردان مهر عزیزانی هستم که همواره و در هر شرایط بنده را از لطف حمایت خود محروم نکردند. برایشان طول عمر با عزت و عاقبت خیر آرزو می کنم.

 

اما نارفیقان نسبتا محترم. سیر بنده کوچک در طی بیست و هفت سال از عمق ناکجا و رسیدن به اینجا در پیشگاه چشمتان نبود؟

 

آنچه که غیر از خدای بزرگ و ارادت به خاصان درگاهش مرا به پیوند با آن نسبت می دهید، چنانچه می توانستند، خود را از گزند های روزگار حفظ می کردند؛ و گرنه من بنده آن دمم که ساقی گوید، یک جام دگر بگیر و من نتوانم.

 

قصه کوتاه که متاسفم که آنچه انتظار داشتید نبودم، چون وامدارتان نبودم. گفت، آنچه هستی هدیه خداست به تو و آنچه میشوی هدیه توست به خدا.

 

غایتم تبدیل این وجود خاکسار به گوهری ست در شان پیشکش به پیشگاه پروردگار. همین و بس. گویند سنگ لعل شود در مقام صبر آری شود ولیک به خون جگر شود.

 

از آنجایی که بنده متعلق به نسل فضای مجازی نیستم، ترجیح می دهم ادامه زندگی را همچون پیش، در فضای حقیقی تجربه کنم؛ لذا از اینستاگرام، رفع زحمت میکنم و دنبال کنندگان مجاز را با دنیای خود تنها می گذارم.

حق ماندگار، پایدار، و نگهدار. آمین. امضا، شهاب حسینی، ملقب به صفر کله گنده.»

 

شهاب حسینی از اینستاگرام خداحافظی کرد

 

 

ویدیوی های دیدنی از شهاب حسینی در برنامه همرفیق را در ادامه مشاهده می کنید . 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بانک
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
ارسال نظر:

روی خط رسانه
Markets