احسان علیخانی

کدخبر : 624

تصویری از احسان علیخانی منتشر شد که حاشیه ساخت.

در مورد ازدواج احسان عیلخانی خبرهایی به گوش رسیده است. احسان علیخانی با مادرش زندگی می کند. احسان علیخانی مجری معروف تلویزیون است و برنامه زیبای ماه عسل به دست احسان علیخانی اجرا شد که بسیار پر مخاطب است.  اما احسان علیخانی در سلامت کامل می باشد . 

تصویری از احسان علیخانی منتشر شد که حاشیه ساخت.

احسان علیخانی متولد 15 آبان 1361 در تهران ، مجری و برنامه ساز است

فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران می باشد که از دستیاری شروع کرد و حالا تهیه کننده ، کارگردان و مجری تلویزیون می باشد

در آلوده ترین شهر دنیا یعنی تهران بدنیا آمدم ، دو خواهر و یک برادر دارم که همگی ازدواج کردند و من از همه کوچک تر هستم

مادرم طوبی مظاهری پرستار بازنشسته و پدرم حسین علیخانی می باشد

هنر اولویت دوم

در مقطع پیش دانشگاهی خیلی به بازیگری و کارگردانی علاقه داشتم اما با مشورت هایی که کردم به این نتیجه رسیدم به مقوله هنری بعنوان شغل دوم نگاه کنم

به همین خاطر برای کنکور درس خواندم تا اینکه سال 1379 وقتی 18 ساله بودم با رتبه 770 وارد رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران شد

 

از مهرورزان تا ساخت تیزر

دوره های آموزش هنری را در باشگاه مهر ورزان جوان گذراندم سپس بعنوان اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان وارد فیلمسازی و ساخت تیزر تبلیغاتی شدم

تجربه بازیگری

بعنوان اولین و آخرین تجربه بعنوان بازیگر در سریال پرونده های مجهول بکارگردانی جمال شورجه در سال 1380 وقتی 19 ساله بودم بازی کردم و دستیار هم بودم

ورود به تلویزیون

در سال 1383 وقتی 22 ساله بود بعد از گرفتن لیسانس با معرفی باشگاه مهرورزان به تلویزیون رفت و با اجرای برنامه پسرای ایرونی رسما کارش را شروع کرد

از جزر و مد تا ماه عسل

سال 1383 برنامه صبح آمد را اجرا کرد تا اینکه از سال 1384 وقتی 23 ساله بود با اجرای برنامه جزر و مد دیده شد تا اینکه برنامه ماه عسل را سال 1386 شروع کرد

ماهل عسل و افشانی

اولین بار ماه عسل با ایده و اجرای او سال 86 بروی آنتن رفت اما بخاطر مشکلات سلیقه ای اجا این برنامه سال بعد (1387) به محسن افشانی نوجوان سپرده شد

اما افشانی در همان هفته اول نشان داد توانایی اداره برنامه را ندارد به همین دلیل بعد از چندا برنامه علیخانی دوباره بعنوان تهیه کننده و مجری به این برنامه بازگشت

 

از جوهرچی تا علی ضیا

سال 89 دوباره بخاطر مشکل علیخانی با مدیران شبکه اجرای این برنامه به مرحوم حسن جوهرچی سپرده شد اما دوباره سال 90 علیخانی به برنامه بازگشت

در سال 91 عم دوباره علی ضیا مجری برنامه بود که بعلت عدم توفیق او دوباره ماه عسل به علیخانی بازگردانده شده و دیگر او تا پایان این برنامه در سال 96 مجری آن بود

فوتبالیست حرفه ای

در دوران دبیرستان 1/5 سال در تیم نوجوانان پرسپولیس تهران و 1 سال در سایپا بازی کرد ولی بعلت شکستگی پا دیگر قادر به بازی در چمن نبود

او سپس سراغ فوتسال و تنیس نیمه حرفه ای رفت و حالا هم یکی از دو آتیشه های طرفدار پرسپولیس است که گاهی در استادیوم هم دیده می شود

ماجرای ازدواج

احسان علیخانی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است، انتشار عکس های مختلف با نام همسر وی صحت ندارد و هنوز تصمیمی برای ازدواج هم ندارد و شایعات فضای مجازی بوده و واقعیت نداشته است.

فرزند طلاقم 

علیخانی سال 96 در مقابل اصرار مهمانش در مورد اینکه وی را درک نمی کند اعلام کرد که علارغم اینکه دوست ندارد از زندگی شخصی اش بگوید اما بچه طلاق است

 

او سپس در جواب سوال مهمان برنامه که پرسید چرا پدر و مادرت از هم جدا شدند ؟ گفت: تفاهم نداشتند

او سپس در جواب سوال مهمان برنامه که پرسید چرا پدر و مادرت از هم جدا شدند ؟ گفت: تفاهم نداشتند

تقریباً هیچ کسی وجود ندارد کـه برنامه ماه عسل را ندیده باشد، این برنامه تلویزیونی کـه بیننده های میلیونی دارد هر سال ودر ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش می شود. احسان علیخانی مجرد می باشد و یکی از موفق ترین چهره های ایرانی در زمینه رسانه و جذب مخاطب اسـت.

 او دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. در هیچ یک از گفت‌وگو‌های او نشانی از پدرش نیست.

 احسان علیخانی اما مادرش پرستار بازنشسته‌ اسـت که رفاقتی نزدیک با احسان دارد. او یکبار در برنامه ماه عسل با مهمان برنامه که فرزند طلاق بود، همدردی کرده و عنوان کرد بدون پدر بزرگ شده اسـت و از این حرفش برداشت شد کـه وی نیز فرزند طلاق اسـت. خود احسان نیز ازدواج نکرده و مجرد اسـت.

احسان علیخانی چقدر درس خوانده است؟

احسان علیخانی تحصیلات خودرا در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه تهران گذراند. او با رتبه سه رقمی وارد دانشگاه شد و اکنون مجری، دستیار کارگردان و کارگردان برنامه‌های زنده تلویزیونی پر بیننده‌ای چون ماه عسل درسال‌های اخیر بوده اسـت.

احسان علیخانی و برنامه هایش

علیخانی در دفتر یکی از فیلمسازان بعنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیتش را آغاز کرد، سپس بـه تلویزیون وارد و بـه ساخت کارهای تبلیغاتی، تیزر سازی و مستندهای کوتاه مشغول شد.

 

نخستین بار در برنامه تلویزیونی پسرهای ایرونی بعنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه جزر و مد با ماه عسل یک چهره شد.

فعالیت‌ های هنری احسان علیخانی

= ماه عسل «۱۳۸۶٬۱۳۸۷٬۱۳۸۸٬۱۳۹۰

٬۱۳۹۲٬۱۳۹۳٬۱۳۹۴٬۱۳۹۵٬۱۳۹۶٬۱۳۹۷»

= سه ستاره «۱۳۹۳»

= تهیه‌کننده و مجری ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۶

= پشت صحنه «۱۳۹۱٬۱۳۹۲»

= بهار نارنج «ویژه برنامه تحویل سال ۱۳۹۴»

= دو نیمه سیب «۱۳۹۰٬۱۳۹۱٬۱۳۹۲»

= جزر و مد «۱۳۸۴٬۱۳۸۵»

= صبح آمد «۱۳۸۳»

= صبح بخیر ایران

= پسرای ایرونی «تابستان۱۳۸۳»

= قله‌های افتخار

= باشگاه مهرورزان

= تهیه‌کننده برنامه‌های محرمانه – عطر بارون – مثل هیچ‌کس – نور بالا – لطفاً ملاحظه شود

= کارگردانی مستندهای شیخ بهایی – المپیاد فیزیک اصفهان

= کارگردانی ۲ دوره جشن سالگرد شبکه سه

= کارگردانی ۲ دوره جشن قهرمان قهرمانان

= بازی در سریال پرونده‌های مجهول «۱۳۸۰ جمال شورجه» شبکه ۲

= تهیه کنندگی فیلم بدون تاریخ بدون امضا «۱۳۹۵»

دستمزدهای میلیاردی احسان علیخانی

درسال 1394 خبرهایی منتشر شد مبنی بر این‌کـه احسان علیخانی برای اجرای یک ماهه در ماه عسل مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان و بالغ بر دویست میلیون تومان نیز بعنوان حق تهیه کنندگی دریافت کرده است. این مسئله باعث ایجاد حواشی و انتقادات فراوانی شد.

 

کـه چطور در حالیکه اکثر مردم در شرایط بد اقتصادی قراردارند عده ای از افراد باید چنین درآمدهای زیادی داشته باشند؛ آن هم افرادی کـه در برنامه‌هایی چون ماه عسل احساسات دینی و خیرخواهانه مردم را هدف قرار می دهند. احسان علیخانی در نهایت در یکی از قسمت‌های برنامه‌ی ماه عسل در تاریخ 12 تیرماه سال 1394 دریافت رقم مذکور را تکذیب کرد.

و مدعی شد کـه دست مزد وی مبلغ 45 میلیون تومان اسـت که آن هم برای یکسال تلاشش بـه منظور آماده‌سازی و تهیه سوژه و بررسی و فیلم برداری این برنامه پرداخت میشود.

احسان علیخانی و ماه عسل برای دعوت از این مهمان اخطار کتبی گرفتند، الهام عرب کـه حالا به شهرت فراوانی رسیده بود مدتی بعد دستگیر و حتی ممنوع الکار شد ولی بعد از رفع مشکلات درسال ۹۶ برای ادامه کار بـه شهر دبی مهاجرت کرد.

 

 

جوکر احسان علیخانی پربیننده ترین رئالیتی شو، شد

جوکر جدیدترین رئالیتی شو در شبکه نمایش خانگی به کارگردانی احسان علیخانی و سید حامد میرفتاحی و تهیه کنندگی امیرحسین بزرگ‌زادگان و محسن نجفی سولاری است که پخش فصل اول آن از 6 آذرماه سال جاری آغاز شد.

احسان علیخانی که تجربه ساخت و اجرای برنامه‌‎های موفقی همچون «ماه عسل»، «عصر جدید» و ویژه برنامه‌های تحویل سال در تلویزیون را دارد برای اولین بار جوکر را با فضایی متفاوت در نمایش خانگی همراهی می کند.

این برنامه در هر دو قسمت خود توانست رکورد تماشای مخاطبان در ئلتفرم فیلمیو را از آن خود کند.

 

 

آشنایی با برنامه جوکر 

جوکر برنامه ای جذاب و مفرح است که چهره های مشهور هنری، اجتماعی و ورزشی در آن به چالشی دیدنی و بداهه دعوت شده و به رقابت با یکدیگر می پردازند.

این رئالیتی شو برگرفته از یک بازی مشهور جهانی است و شرکت کنندگان به مدت 6 ساعت فرصت دارند تا با خنداندن، هم گروهی های خود را حذف کرده و برنده جایزه اصلی شوند. 

 

 

شرکت کنندگان جوکر

در این برنامه 36 دوربین تمام حرکات شرکت کنندگان را زیر نظر دارد تا با کوچکترین لبخند به آنها اخطار داده و با اخطار دوم، اقدام به حذف آنها کند. هر شرکت کننده ای که حذف می شود جایزه او درمیان سایر رقبا تقسیم شده و در نهایت تمام جوایز به نفر اول تعلق می گیرد. 

 

 

کاربران ایرانی در واکنش به توهین سالومه سیدنیا به احسان علیخانی به صفحه اینستاگرام او حمله کرده و از احسان علیخانی حمایت کردند.

به جرأت می توان گفت که برنامه ماه عسل امسال، جزو پربیننده ترین برنامه های صدا و سیما بوده و بیشتر خانواده های ایرانی را در لحظات نزدیک افطار مجذوب خود کرده است.

اما برنامه امسال ماه عسل نسبت به سال های قبل با جنجال بیشتری آغاز شد.

هفته گذشته سالومه سیدنیا یکی از مجریان این شبکه با حمله به احسان علیخانی وی را با عباراتی زشت و بی ادبانه مخاطب قرار داد! 

 

 

ماجرای احسان علیخانی و پریناز ایزدیار و عصر جدید چیست

اردیبهشت ماه امسال بود که پریناز ایزدیار با انتشار پستی لب به انتقاد از برنامه عصر جدید و نحوه انتخاب استعدادها در این برنامه گشود و با حالتی نقدگونه نحوه انتخاب افراد مستعد این برنامه را زیر سوال برد.

احسان علیخانی روز گذشته در نشستی که با حضور داورهای این برنامه برگزار شد به صحبت های خانم بازیگر واکنش نشان داد.

 

 

انتقاد جنجالی پریناز ایزدیار از عصر جدید و پاسخ احسان علیخانی

پریناز ایزدیار چند ماه پیش با انتشار یک استوری در اینستاگرامش به نحوه انتخاب استعدادها در عصر جدید انتقاد کرد .

 

 

انتقاد پریناز ایزدیار به عصر جدید

این انتقاد پریناز ایزدیار با واکنش احسان علیخانی که روز گذشته به همراه عوامل عصر جدید برای گفتگو با مردم در واحد صداو سیما حاضر بودند روبرو شد و آقای برنامه ساز پاسخ تندی به خانم بازیگر داد. 

 

 

برنامه جدید احسان علیخانی در شبکه نسیم نیست

مجری «ماه عسل» این روزها در تدارک طراحی جدیدی برای ساخت یک برنامه تلویزیونی است.

پس از انتشار خبری با عنوان ««احسان علیخانی» به شبکه نسیم رفت/ طراحی برنامه ای برای شب های زمستان» و انتشار گسترده آن در فضای مجازی، «احسان علیخانی» نسبت به آن واکنش نشان داد.

 

 

برنامه احسان علیخانی از شبکه سه

بنا بر این گزارش، او در صفحه شخصی خود در اینستاگرام آورده است:ساعاتی است که خبری در حال انتشار و دست به دست شدن در فضای مجازی است که در آن به این موضوع اشاره که قرار است من با شبکه محترم و دوست داشتنی نسیم کار کنم. لازم است این توضیح و تصحیح را درباره خبر مربوطه انجام بدهم که من و گروهم قرار نیست که در شبکه نسیم برنامه ای تولید و پخش کنیم و کار جدید من مربوط به شبکه سه می شود. باید بگویم که زمان پخش این برنامه جدید مشخص نیست و درحال حاضر با گروه در مرحله طراحی و ایده پردازی هستیم.

شنیده شده که تلاش احسان علیخانی و گروهش تولید برنامه ای با ساختار و محتوای جدید است که متفاوت با آثار قبلی این تهیه کننده و مجری است.

این برنامه که جدید ترین ساخته احسان علیخانی بوده و هنوز نام آن مشخص نشده است از شبکه سه پخش میشود نه شبکه نسیم. 

 

 

جشن تولد محمدرضا شریفی نیا بازیگر کشورمان

محمدرضا شریفی نیا یکی از چهره های شناخته شده دنیای هنر است که بازیگری را از اوایل دهه 70 آغاز کرد و امروز یکی از پرکارترین های سینما و تلویزیون است که انتخاب بازیگر بسیاری از فیلم و سریال ها را برعهده داشته است.

روز گذشته 25 خردادماه همزمان با سالروز تولد 64 سالگی محمدرضا شریفی نیا بود و به همین مناسبت ملیکا و مهراوه دو دختر آقای بازیگر برایش جشن تولدی را ترتیب دادند.

تبریک مهراوه و ملیکا برای تولد پدرشان محمدرضا شریفی نیا

ملیکا دختر کوچکتر محمدرضا شریفی نیا با انتشار عکس هایی از جشن تولد پدرش دلنوشته ای عاشقانه و بلند برای این روز نوشت.

 

 

عکسی از جشن تولد محمدرضا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا با انتشار تصاویری برای تولد محمدرضا شریفی نیا نوشت :برای من ، واژه ی پدر بیش از هر چیز سمبلِ دانش است سمبلِ هنر و خلاقیتِ مدام....

از روزی که چشم باز کردم در زندگی ام ، کتاب دیدم و شعر و خط و رنگ و نقش کودکی من ، کودکیِ عجیبی بود و جذاب ترین زمانش به پرسه زدن در اتاقی گذشت که دیوارهایش ، از کتابخانه بود !

چون خانه ی ما یک اتاق بیشتر نداشت و جایی برای آن همه کتاب نبود اما در خانه ی کوچک ماهمیشه «خلاقیت » بود که نتیجه اش شد جذاب ترین مأمنِ دنیا ! اتاق کاری شلوغ و سحرآمیزبه نامِ پدر به کامِ من !

هر روز به شوقِ کشف نادیده ها در مأمن غرق می شدم و هر شب با دستی پر از رنگ و چوب و مُغار یواشکی نمی خوابیدم ! آن جهانِ کتابخانه ای بهشتِ من شده بود و کتاب هایی که او از هیچ برای نوجوانان پرورانده بود ، درس های روزمره ام کتاب هایش... آه... کتاب هایش ! کتاب هایی پر از حرف و نقش و نگار همراه با ناشنیده های بسیار و عجب... درس های سختی بود شاید هم من زیادی کوچک بودم برای ادبیاتِ پُر مفهوم شان کتاب های دیگرِ دیوارِ بهشت که هیچ برای من حتی یک خط شان هم فهمیدنی نبود با سوادِ هفت، هشت ساله ی نیمه کاره ام و موضوعاتِ فسفلی و عجیب شان!

اما باز ، با سماجت هر روز نگاه شان می کردم ورق می زدم شان زندگی شان می کردم دلم می خواست درک شان کنم و بفهمم چرا این قدر برایش مهم اند چه چیزی درشان موج می زند که باعث شده تمام شان را از بر باشد ! چه حرفِ عجیبی در آنهاست که باعث شدهجوابِ همه ی سوال ها را بداند حال که دیگر هم سنِ آن سال هایش شده امتنها می نشینم و لیوان چایی در دست به خودِ آن روزهایم لبخند می زنم و می گویم حسابی شانس آوردی ! که خدا ،خدای معرکه ی یکتا چنین پدری را برایت برگزید وگرنه معلوم نبود در کجای زندگی ابه این بینش برسی شاید خیلی دیر... شاید هرگز !

دیگر سالیانِ سال است که فهمیده ام جوابِ تمام سوال های جهان در بی نهایتِ کتاب هاست و هر قدر هم که بخوانی و بدانی در مقابل دانستنی های بی پایانش باز کم است و هنوز هم که هنوز است به وقتِ سرگردانی ام میانِ نادانسته ها او « خود » کتابِ زنده ای ست برای جوابِ همه ی سوال ها !و « این » خود هدیه ی معرکه ای ست برای من از طرف خدا

تولدت مبارک خوندنی ترین .... مرسی از خلاقیت و دانشی که هر لحظه در زندگیم جاری بوده و هس ت به لطف تو 

 

 

مروری بر کارنامه احسان علیخانی در تلویزیون

احسان علیخانی را میتوان نمونه یکی از چهره های موفق تلویزیون دانست چراکه در طول سالهای فعالیت در رسانه ملی همواره طرفداران زیادی داشته و دارد و برنامه هایش همواره جزو پربیننده های تلویزیون بوده است.

اگرچه پسر جوان دنیای اجرا و برنامه سازی در تلویزیون با ساخت برنامه ماه عسل بیشتر به شهرت و محبوبیت رسید اما پیش از ساخت برنامه ماه عسل هم احسان علیخانی فعالیت های متنوعی را در تلویزیون تجربه کرد.

این روزها که جای خالی برنامه ماه عسل با مسابقه استعدادیابی عصر جدید پر شده است و به یکی از پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیون تبدیل شده است شاید بهانه خوبی باشد تا عملکرد احسان علیخانی در تلویزیون از اولین روزهای ورودش تا به امروز را مورد بررسی قرار دهیم.

 

 

مروری بر عملکرد احسان علیخانی در تلویزیون

احسان علیخانی مدرک تحصیلی اش را در حوزه مدیریت بازرگانی گرفت و به دنبال علاقه اش به سمت دنیای هنر راهی شد. با شرکت در دوره های آموزشی باشگاه مهرورزان جوان تلویزیون را به صورت جدی هدف گرفت و خیلی زود توانست به عنوان دستیار کارگردان وارد این حرفه شود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

تبلیغات متنی