تجاوز

کدخبر : 671

دختر 19 ساله انگلیسی قربانی هوس های کثیف سه مرد شد.

تجاوز جنسی یکی از جرم های بسیار جدی بوده که روزانه در بسیاری از نقاط جهان رخ می دهد. تجاوز اغلب توسط مردان به زنان رخ داده اما علیه کودکان و مردان نیز رخ می دهد. معنی تجاوز جنسی برقراری رابطه جنسی و یا هر نوع عمل جنسی بدون رضایت طرف مقابل بوده و آسیب های روحی و روانی بسیاری به فرد قربانی وارد می کند تا حدی که بسیاری از آن ها دست به خودکشی می زنند. تجاوز جنسی آمار زیادی داشته با این حال بسیاری از قربانیان سکوت کرده و تجاوز را گزارش نمی کنند. 

تجاوز

دختری 19 ساله در انگلیس توسط سه مرد آسیایی به شدت مورد ضرب وشتم قرار گرفت و به خاطر تجاوز گروهی تا پای مرگ پیش رفت.

تصاویری که از بدن شکنجه شده این دختر در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده به شدت مورد واکنش کاربران قرار گرفت به طوری که پلیس وارد ماجرا شده و پیگیری خود را برای شناسایی عاملین این جنایت آغاز کرده است

قربانی در مصاحبه ای که با ماموران پلیس داشت مدعی شد که توسط سه مرد ربوده شد و پس از کتک زدن های شدید متهمان به شدت مورد تجاوز قرار داد که از شدت خونریزی و زخم وارد شده بیهوش شد.

با شکایت دختر جوان و خانواده اش ماموران وارد ماجرا شده و پیگیری های خود برای شناسایی عاملین این جنایت آغاز کردند. پلیس تنها به آسیایی بودن این متجاوزها اشاره کرده و هویت آنان را اعلام نکرده است.

منبع: رکنا 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

تبلیغات متنی