سحر قریشی

کدخبر : 678

تهیه کننده فیلم «بانک زده ها» با اشاره به آماده سازی آن در پایان ماه صفر، درباره بازیگرانی مثل سحر قریشی و اینکه فیلم با وجود او دچار مشکل شده یا خیر بیان کرد که مشکلی پیش نیامده و جایی هم اعلام نشده که سحر قریشی ممنوع الکار است.

سحر قریشی بازیگر جنجالی سینما و تلوزیون است. سحر قریشی در سریال ها و فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است. سحر قریشی جنجال های زیادی با مهدی طارمی داشته است. و حواشی زیادی با ویدیویی در کنار یک پاکبان به وجود اورد . سحر قریشی یک برادر دارد.

علی رویین تن تهیه کننده فیلم «بانک زده ها» در گفتگو با مصطفی امامی مجری «استودیو هشت» رادیو نمایش در پاسخ به اینکه برای اکران فیلم خود به خاطر سحر قریشی دچار مشکل ممیزی شده است یا خیر بیان کرد: سحر قریشی در این فیلم 2 نقش متفاوت دارد. او تلاش کرد بازی متفاوتی داشته باشد به هر حال مشکلاتی پیش می آید و سختی هایی هم دارد. 

وی در جواب به ممنوع الکار بودن یا نبودن قریشی اظهار کرد: فکر نمی کنم جایی اعلام شده باشد که ایشون ممنوع الکار شده باشد. 

سحر قریشی

رویین تن درباره نام آوردن از سحر قریشی در بیلبوردهای تبلیغاتی فیلم نیز گفت: وزارت ارشاد در نهایت احترام با ما برخورد کرد و ما هیچ مشکلی نداشتیم. 

سحر قریشی

وی در پایان بیان کرد: هنوز بیلبورد و اینها اماده نشده که بخواهم بگویم مشکلی داشتیم یا خیر ولی جز برخورد مهربانانه از وزارت ارشاد چیزی ندیدیم.

منبع: برنا

دعوای ساختگی یا واقعی؟

این دعوای علنی در فضای مجازی تعجب کاربران را برانگیخته و بسیاری آن را جنجال ساختتگی این دو چهره ی پرحاشیه برای جذب مخاطب و ترند شدن دانسته اند.

در این میان، نکته ای که در متن عذرخواهی سحر مورد توجه کاربران قرار گرفت این بود که قریشی تتلو را همسر خود خطاب کرده و از خداحافظی اش با سینما خبر داده است.

در کنسرت اخیر تتلو در استانبول نیز آقای خواننده خانم بازیگر را به عنوان همسر خود به حضار معرفی کرده بود.

سحر قریشی از زمان سفرش به ترکیه همواره با حجاب کامل دیده شده و به همین دلیل تصور می شد او قصد بازگشت به ایران و از سرگیری کار بازیگری را داشته باشد.

طبق حواشی های اخیر گفته شده بود سحر قریشی باردار است اما این خبر صحت ندارد.

سحر قریشی

سحر قریشی در 6 دی ماه سال 1366 در تهران چشم به جهان گشود. سحر قریشی بازیگر تلویزیون و سینما می باشد. سحر قریشی یک برادر دارد و طرفدار دو آتیشه استقلال است. سحر قریشی دوست دارد به اوج برسد و این آینده درخشانی را برای خود پیش بینی میکند. برای سحر قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد . او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.

فیلم رقص سحر قریشی در دورهمی شبانه

سحر قریشی بازیگر معروف سینما و تلویزیون در دورهمی شبانه شروع به رقصیدن و خوشحالی کرد که این کار سحر قریشی واکنش های زیاد طرفداران وی را به همراه داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

تبلیغات متنی