کم فروشی سایپا

کدخبر : 737

جزئیات خبر کم فروشی سایپادر خودروساینااس را در این صفحه بخوانید

کم فروشی درسایپادرانتشاربرخی اخبار ازسوی مشتریان خودرو ساینااس سایپا در تحویل جدید دارای یک ریموت می باشد ولی پیش از این سایپا بادوریموت خودرورا میفرخته است .

   در اقدامی دیگر شرکت سایپا برای ساینا اس‌ های گذشته دو ریموت به مشتری تحویل داده ولی در تحویل های جدید یکی از ریموت‌های این خودرو حذف شده است.به گزارش تجارت‌نیوز، براساس تصاویری که برخی از مشتریان خودروهای سایپا منتشر کرده‌اند، در خودروهای ساینا اس جدید کم فروشی صورت گرفته است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در اقدامی دیگر شرکت سایپا برای ساینا اس‌ های گذشته دو ریموت به مشتری تحویل داده ولی در تحویل های جدید یکی از ریموت‌های این خودرو حذف شده و سوئیچ معمولی جایگزین آن شده است.سایپا بعد حدود چهار سال تصمیم به اجرای فیس لیفتی روی ساینا گرفت و ساینا جدید با نام (ساینا اس) را با قیمت حدود ۱۷۰ میلیون وارد بازار کرد.بعد از ساینا به نوعی فروش بیشتری را در بازار داشته است.

برخی مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان تصاویری به دست ما رساندند که نشان می دهد در خودروهای ساینا اس جدید کم فروشی انجام شده است. به طوری که آینه‌های بغل این خودرو متعلق به تیبا است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

تبلیغات متنی