میلاد عبادی پور | والیبال | تیم ملی

کدخبر : 764

محمودی: با شیپور نمی‌توان قهرمان آسیا شد!/ فدراسیون والیبال نیاز به تغییرات دارد

 سرمربی تیم ملی والیبال ایران ۱۷ بازیکن را به اردوی آماده‌سازی این تیم برای بازی‌های آسیایی هانگژو و رقابت‌های انتخابی المپیک دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال مردان نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی از 28 شهریور تا 4 مهرماه در شهر هانگژو کشور چین برگزار می‌شود.

محمودی: با شیپور نمی‌توان قهرمان آسیا شد!/ فدراسیون والیبال نیاز به تغییرات دارد

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران 17 بازیکن را به اردوی آماده‌سازی این تیم برای بازی‌های آسیایی هانگژو و رقابت‌های انتخابی المپیک در برزیل دعوت کرد:

مدافع وسط: سیدمحمد موسوی عراقی، محمد ولی‌زاده، مهدی جلوه، محمد فلاح

پاسور: جواد کریمی، محمدطاهر وادی، علی رمضانی

قطر پاسور: بردیا سعادت، امین اسماعیل‌نژاد، صابر کاظمی

دریافت‌کننده: میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، پوریا حسین خانزاده، شهروز همایونفرمنش، مبین نصری

لیبرو: محمدرضا حضرت‌پور و آرمان صالحی

امیرحسین اسفندیار در این لیست جای، میلاد عبادی‌پور را گرفته است.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال ایران از روز شنبه یازدهم شهریورماه در سالن فدراسیون والیبال آغاز می‌شود و تا اعزام به چین ادامه خواهد داشت.

مصطفی کارخانه به عنوان سرپرست، بهروز عطایی (سرمربی)، علیرضا طلوع‌کیان (مربی)، وویچخ یاناس (کمک مربی و بدنساز) عبدالرضا علیزاده ( مربی)، امین علی اکبری (آنالیزور)، نیما ده‌پناه و رضا قلی‌پور (تراپیست) و مهدی فتحی به عنوان ماساژور کادر فنی تیم ملی در این اردو هستند.

رقابت‌های والیبال انتخابی المپیک 2024 پاریس در برزیل نیز از 8 تا 16 مهرماه برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران بلافاصله بعد از بازی‌های آسیایی هانگژو راهی برزیل خواهد شد.

 

منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

تبلیغات متنی