لژیونرهای فوتبال | ویژه ورزشی

کدخبر : 782

بر اساس خبری که به دست خبرنگار ورزش سه رسیده اللهیار صیادمنش در آستانه یک سوپر انتقال بزرگ قرار گرفته است.

منتظر یکی از بزرگ‌ترین انتقال‌های تاریخ فوتبال ایران باشید؛ انتقالی که همه را شگفت‌زده می‌کند.

 اللهیار صیادمنش بعد از درخشش در ترکیب استقلال بلافاصله به فوتبال اروپا کوچ کرد و از سال ۲۰۱۹ تا الان کار خود را قاره سبز ادامه داده است. بازیکنی که نشان داده از چه قابلیت‌های فنی فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

اللهیار طی این مدت در تیم‌های فنرباغچه، استانبول اسپور،  زوریا و هال‌سیتی به میدان رفته و حالا به نظر می‌رسد وقت یک انتقال بزرگ برای او فرا رسیده است. بازیکنی که شاید اوج کار او طی مدت زمان حضورش در اروپا چمپیونشیپ انگلیس بوده که بعضا نمایش‌های درخشانی ارائه داده است.

بر اساس خبری که به دست خبرنگار ورزش سه رسیده اللهیار صیادمنش در آستانه یک سوپر انتقال بزرگ قرار گرفته است. ستاره ملی‌پوش فوتبال ایران با یکی از تیم‌های بزرگ لیگ برتر انگلیس و اروپا به توافق رسیده و قرار است راهی این تیم شود. البته فعلا به برخی دلایل امکان مطرح کردن نام تیم صیادمنش برای ورزش سه وجود ندارد، اما همین‌قدر بدانید که این انتقال حکم بمب اتمی فوتبال ایران را دارد.

مسئله مهم به زمان عقد قرارداد صیادمنش مربوط می‌شود که ممکن است رسمی شدن آن چند ماه دیرتر و در زمستان این اتفاق بیفتد. اما هر چه هست، به نظر می‌رسد کارهای این انتقال شگفت‌انگیز نهایی شده و از همین الان باید صیادمنش را عضو یکی از باشگاه‌های بزرگ دنیا دانست.  

در این تابستان انتقال سردار آزمون به رم نهایی شد و مهدی طارمی نیز تا آستانه انتقال به میلان پیش رفت، اما فعلا این انتقال نهایی نشده است. باید دید این انتقال صیادمنش که جزء بزرگ‌ترین ترنسفرهای تاریخ فوتبال ایران خواهد بود، در ساعات آینده رسمی می‌شود یا به زمستان موکول خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

تبلیغات متنی