کدخبر : 224

اعتراض جدی احسان علیخانی به مسوولان کشور بخاطر الودگی هوا جنجالی شد .

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده مسابقه عصرجدید در صفحه شخصی اش به الودگی هوا واکنش نشان داد . احسان علیخانی نوشت تهران دوباره در انتظار مدیریت بادیه و باید مثل قدیم منتظر باد و بارون باشیم در صورتی که تهران هوا نداره  ....... احسان علیخانی پیش از این به مشکلات اساسی کشور نیز واکنش نشان داده بود و از مسوولان به شدت انتقاد کرده بود . پست احسان علیخانی را در ادامه مشاهده می کنید . 

 

 

خبرجنجالی : اشک ریختن نفیسه روشن در لایو اینستاگرام + فیلم

 

 

6fb5c593-fefa-4044-9cfe-2262e8cffb88

 

 

زمان پخش مرحله جدید عصرجدید 

تصویر برداری و ساخت نیمه نهایی عصرجدید نیز اغاز شده است و احسان علیخانی و گروهش این روزها با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال ساخت قسمتی جذاب از این مسابقه هستند . در ضبط سری جدید این مسابقه تلویزیونی بنا بر اعلام تیم رسانه‌ای آن، اجرای هر گروه یا فرد شرکت‌کننده به طور مجزا در یک روز خاص ضبط می‌شود و داوری بر اساس ویدئوی تصویربرداری شده از اجرا در روزی دیگر، توسط هیئت داوران متشکل از امین حیایی، بشیر حسینی ، آریا عظیمی‌نژاد و رویا نونهالی صورت می‌گیرد.

 

هرچند عصرجدیدی‌ها این تغییر را مسئله‌ساز و زمان‌بر می‌دانند؛ اما معتقدند در این روز‌ها که جامعه نیاز به تفریح و سرگرمی دارد، برای اوقات فراغت آن‌ها و احترام به بیننده این شیوه تولید را برگزیده‌اند. با این شیوه، گروه‌های شلوغ مجبور به حضور همزمان در محل استودیوی ضبط برنامه نیستند، زمان حضور هر گروه شرکت‌کننده در فضای تولید برنامه کاهش یافته است و در زمان ضبط بخش داوری اصلی نیز از هر گروه تنها یک نماینده در برابر داور‌ها حاضر می‌شود.مرحله مقدماتی و مرحله دوم عصرجدید، در نیمه ابتدایی امسال پخش شد و دو مرتبه پروژه به علت شرایط ویژه ایام کرونایی تعطیل شد و حالا پس از ۵ ماه وقفه، به زودی مرحله نیمه‌نهایی مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

 

زمان پخش مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید، به زودی اعلام خواهد شد.

 

 

 
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: