احسان علیخانی

کدخبر : 665

دعوای احسان علیخانی با علی ضیا با پیامک بر سر یک مهمان تلویزیونی حاشیه ساخت.

در مورد ازدواج احسان عیلخانی خبرهایی به گوش رسیده است. احسان علیخانی مجری معروف تلویزیون است و برنامه زیبای ماه عسل به دست احسان علیخانی اجرا شد که بسیار پر مخاطب است. احسان علیخانی با مادرش زندگی می کند. 

احسان علیخانی

ماجرای دعوای احسان علیخانی با علی ضیا

ماجرا از این قرار است که ابتدا عصر جدید متهم شد به اینکه ساسان پرکان را پنهان کرده است اتهامی که از سوی احسان علیخانی رد شد . بعد نوبت رسید به روایت عجیب درباره اینکه پرکان را با کلک و به اسم تست ورزشی از هتلی که عصر جدیدی‌ها برایش گرفته بودند به استودیوی فرمول یک برده اند. خبری که جنجال زیادی به راه انداخت. ادعایی که ویدئوی ساسان پرکان در اینستاگرامش تکذیبش را نشان داد.

حالا نزدیکان به مجریان دو برنامه از دیالوگ های پیامکی نسبتا تند میان دو مجری خبر می‌دهند با محتوایی درباره اینکه چرا یک بچه مهمان دو برنامه شده است.

این جنس دعواها برای بار اول نیست و سال قبل و هم بین دورهمی و برنامه من و شما بر سر مصاحبه مرحوم ملک مطیعی چنان دعوایی ایجاد شد که رسانه ملی به کلی از پخش آن مصاحبه منصرف شود.

احسان علیخانی

دعوای احسان علیخانی با علی ضیا ؛ رقابت یا رفاقت؟

ماجرای اختلاف احسان علیخانی و علی ‌ضیا حتی عید امسال، رنگ آنتن هم به خودش گرفت. این دو در برنامه سال تحویل در کنار هم ایستادند و در حالی که هر دوی‌شان جایزه بهترین مجری را در دست داشتند می‌گفتند که هیچ اختلافی با هم ندارند و خبرهایی که در مورد آنها پیرامون اختلاف‌های‌شان وجود دارد، شایعه‌ای بیش نیست.

در حالی که بسیاری می‌دانند رابطه علی و احسان رابطه چندان دوستانه‌ای نیست و زمانی که ضیا جایگزین علیخانی برای برنامه «ماه عسل» شد، شکاف میان این دو آغاز شد. هر چند ضیاء همیشه سعی کرد در این مورد سکوت کند و بگوید مشکلی با کسی ندارد، اما خب خیلی‌ها می‌دانند احسان بعد از آن ماجرا از علی دلخور بود. این دو هم با وجود لبخند زدن‌ها از هم دل‌ خوشی ندارند.

هر چند که برخی هم در این میان می‌گویند علیخانی از وقتی تریبون «ماه عسل» را دوباره پس گرفته دیگر از ضیاء دلخور نیست و شاید جای دلخوری این دو با هم عوض شده باشد.

احسان علیخانی

اختلاف و دعوای احسان علیخانی با علی ضیا

در مصاحبه ای از علی ضیا پرسیده شد: بعد از اتفاقات «ماه عسل ۹۱» شایعات زیادی در مورد اختلاف تو و احسان به گوش می رسید. به همین دلیل خیلی ها وقتی شب عید شما را در کنار هم دیدند تعجب کردند! چی شد که آشتی کردید؟ اصلا با هم قهر بودید که بخوادهید آشتی کنید؟

راستش این است که ما هیچ وقت با هم قهر نبودیم. البته گاهی از یکدیگر دلخور شدیم اما این دلخوری هیچ وقت عمق زیادی نداشته و به سمت و سوی ناراحتی نرفته است! هیچ وقت هیچ قهری اتفاق نیفتاده و همیشه رابطه نزدیکی بین ما برقرار بوده! چند ماه پیش تولد احسان را روی اینترنت تبریک گفتم و نوشتم خیلی ها دوست داشتند من و تو (احسان) رابطه خوبی نداشته باشیم اما تو، هنوز هم برای من یک برادر و دوست بسیار خوبی! وقتی این متن منتشر شد خیلی ها تعجب کردند اما واقعا رابطه و رفاقت ما دچار لغزش نشده و الان هم که داریم با هم صحبت می کنیم ارتباط بسیار خوبی با هم داریم و امیدوارم این دوستی کماکان ماندگار باشد

در برنامه ای دیگر از علیخانی در مورد واگذار کردن برنامه ماه عسل به ضیا پرسیدند: در بخشی از صحبت های مابین میهمانان و مجری، یکی از این میهمانان درباره شغلش خطاب به علیخانی گفت:«آقای علیخانی کاری که من می کنم را کسی نمی تواند انجام دهد. مثلا شما اگر به هر دلیلی اینجا نیایید کس دیگری جایتان را می گیرد اما جای من را هیچ کسی نمی تواند بگیرد!» علیخانی هم با کنایه به حضور سال گذشته علی ضیاء به جای خودش در «ماه عسل» خندید و گفت:«حرف را کاملا قبول دارم، من یک سال نبودم جامو گرفتن!»

خبرآنلاین

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

تبلیغات متنی